Personel Arası Maarifli Olmak Deneme Hatıra Gezi Yazısı ve Şiir Yazma Yarışması Sonuçları

20.07.2020

 

A- TÜRKÇE KATEGORİSİ

 

DENEME

Başarı Sırası

Adı Soyadı

Ülkesi

1.

Ceylan Sadek

AFGANİSTAN

2.

Büşra Azgun

PAKİSTAN

3.

Ünal Arslan

IRAK

 

 

Mansiyon

Melek Seyfullai

KUZEY MAKEDONYA

Mehmet Özdemir

AFGANİSTAN

Burak Kazım Mırık

AFGANİSTAN

İnal Çelikçi

AFGANİSTAN

Abdul Mumtaz Sarwari

AFGANİSTAN

Sayed Sadiq Mahmodi

AFGANİSTAN

Mehmet Togay

SENEGAL

Nejla Sakarya

PAKİSTAN

İsmail Korkmaz

KOSOVA

Jüri Özel Ödülü

Eşref Seyhanlıoğlu

IRAK

 

 

HATIRA

Başarı Sırası

Adı Soyadı

Ülkesi

1.

Bekir Ocak

GABON

2.

Önder Öztürk

GABON

3.

İlknur Öztürk

PAKİSTAN

 

 

Mansiyon

Özlem Atılgan

AFGANİSTAN

Nazifa Rashidi

AFGANİSTAN

Fürkan Güleç

TÜRKİYE

Merve Tarım

AFGANİSTAN

Samira Samimi

AFGANİSTAN

Neslihan Durak

AFGANİSTAN

Sona Habib

AFGANİSTAN

Ömer Aydın

AFGANİSTAN

Ahmad Zubair Aaram

AFGANİSTAN

Jüri Özel Ödülü

Bekir Ocak

GABON

 

 

GEZİ YAZISI

Başarı Sırası

Adı Soyadı

Ülkesi

1.

Samira Qarluq

AFGANİSTAN

2.

Ali Uysal

MORİTANYA

3.

Muhammed Emin Subaşı

IRAK

 

 

ŞİİR

Başarı Sırası

Adı Soyadı

Ülkesi

1.

Muhammed Ünsal

PAKİSTAN

2.

Yasin Şahin

KAMERUN

3.

Önder Öztürk

GABON

 

 

Mansiyon

Muhammet Aydın

AFGANİSTAN

Cihat Ünal

AFGANİSTAN

Mustafa Yılmaz

KOSOVA

Mustafa Caymaz

KAMERUN

Duygu Elif Yalçın

AFGANİSTAN

Cihan Toman

AFGANİSTAN

Fürkan Güleç

TÜRKİYE

Aysha Bababekr Sırrelkhatim Yasin

SUDAN

Mehmet Togay

SENEGAL

Jüri Özel Ödülü

Yunus Bayram

TANZANYA

 

 

B- YABANCI DİLLER KATEGORİSİ

 

DENEME

Başarı Sırası

Adı Soyadı

Ülkesi

1.

Mme Fall Aissatou Dieye

SENEGAL

2.

Alioune Diagne

SENEGAL

3.

Seynabou Diouf

SENEGAL

 

 

Mansiyon

Mohameden Dedah Ishagh

MORİTANYA

Attiya Amber

PAKİSTAN

Christopher J. Ayo

TANZANYA

Hawa Luzangi

TANZANYA

Luqman Azhar

PAKİSTAN

Helen Urassa

TANZANYA

Raphael John Sabaya

TANZANYA

Edmund Edward

TANZANYA

Lydia Msafiri Amulike

TANZANYA

Jüri Özel Ödülü

Eusteria Lohay

TANZANYA

 

 

HATIRA

Başarı Sırası

Adı Soyadı

Ülkesi

1.

Mohamed Salem Balla

MORİTANYA

2.

Mariem Mouhamed Salem El-Mahboubi

MORİTANYA

3.

Bushra Fakhr

PAKİSTAN

 

 

Mansiyon

Mohebullah Hazraty

AFGANİSTAN

Mohamed Salem Ekrama

MORİTANYA

Sirajuddin Arabzada

AFGANİSTAN

Seviya Abdallahi Meneye

MORİTANYA

Mohamed Mahmoud Mohamed Naji Boy

MORİTANYA

Sumaira Khalid

PAKİSTAN

Marya Noor

PAKİSTAN

El Mustafa Ahmed Cheıkh Sıdı

MORİTANYA

 

 

ŞİİR

Başarı Sırası

Adı Soyadı

Ülkesi

1.

Yacoub Hamoud

MORİTANYA

2.

Muhammet Osman Cahit

AFGANİSTAN

3.

Mujahid Abbas

PAKİSTAN

 

 

Mansiyon

Ruqiya Bano

PAKİSTAN

Souleye Diene

SENEGAL

Attiya Amber

PAKİSTAN

Maryam Iqbal

PAKİSTAN

 

DİĞER HABERLER

Video Title